Lampa przednia 31 6W światło drogowe i pozycyjne do Massey Ferguson

tt-16616-hyperion-reflektor-led-projektorowy-ukos.jpg.jpg
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 310,00 zł 310.00
ilość szt.
Kod produktu: TT.16616 ROLKAM5710

Opis

Wysokiej klasy lampa przednia okrągła ze światłem drogowym oraz pozycyjnym do  Massey Ferguson Class Fendt.
Lampa posiada wtyczkę któ ra zapewnia szybki i łatwy montaż. 
 
Najważniejsze cechy: 
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40 do +80 ° C
Redukcja szumó w: CISPR25 Class 4
Żywotność: 30 000 h
 
OEM:  4352924M3 4352924M2
 
Pasuje do:
Hella 1BL247042-217 1BL 247 042-007
Fiat 5801342346
Iveco 58013423465802981998
Renault 11244100
Scania 2053966
Hitachi YA0005923800
Class 112441003076728011064011
JCB 333W7815
Yanmar 1A8330-53210-2
Knaus R01010165
DursoI E4307.05033
Delvano 8041329
Masey Ferguson 4352924M34352924M2B69383
Fendt 8193027A CW1 979 230
Gillig 82-51916-001
Heuliez 2942601
Yutong 4101-00095
.
Zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach. Strona nie odzwierciedla aktualnego stanu magazynowego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl