Wysokiej klasy lampa przednia okrągła ze światłem drogowym oraz pozycyjnym do  Massey Ferguson Class Fendt.
Lampa posiada wtyczkę któ ra zapewnia szybki i łatwy montaż. 
 
Najważniejsze cechy: 
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40 do +80 ° C Redukcja szumó w: CISPR25 Class 4
Żywotność: 30 000 h
 
OEM:  4352924M3 4352924M2
 
Pasuje do:
Hella 1BL247042-217 1BL 247 042-007
Fiat 5801342346
Iveco 58013423465802981998
Renault 11244100
Scania 2053966
Hitachi YA0005923800
Class 112441003076728011064011
JCB 333W7815
Yanmar 1A8330-53210-2
Knaus R01010165
DursoI E4307.05033
Delvano 8041329
Masey Ferguson 4352924M34352924M2B69383
Fendt 8193027A CW1 979 230
Gillig 82-51916-001
Heuliez 2942601
Yutong 4101-00095
.
Zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach. Strona nie odzwierciedla aktualnego stanu magazynowego.
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Dane wykorzystywane przez dostawcę oprogramowania sklepu - cyber_Folks S.A. Na ich podstawie dokonywane są analizy, związane z rozwojem oprogramowania, oraz mierzona jest skuteczność kampanii reklamowych. Nie są łączone z innymi informacjami, podawanymi podczas rejestracji i składania zamówienia. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.